Telksaun Terma Urban koos Saunacube M kerisega

LAOS

Komplekt sisaldab:

  • 3 väikese aknaga Terma Urban telk
  • puuküttega Saunacube M keris
  • moodulkorsten
  • juhendid
  • + lisa katusekate talviseks kasutuseks (tavahind 125 EUR)

Hind: €999.00

(hind sisaldab käibemaksu)

Kirjeldus

Terma Urban telksauna näol on tegemist mugava kaasaskantava saunaga, mida on võimalik hõlpsasti endaga loodusesse kaasa võtta.

Telgil on 3 väikest akent, imetle päikeseloojangut või maastikku, suurepärane võimalus sauna nautida otse keset loodust. Telgi akende küljes on ka suletavad kardinad, mis jätavad vabaduse aknad soovi korral privaatselt sulgeda. Telksauna uks on raamiga, mis teeb selle kasutamise oluliselt mugavamaks. Samuti saab soovi korral ukse sulgeda ka tõmblukuga. Värske õhu pealevoolu tagamiseks on telgi all servas ka kardinaga suletav õhuluuk. Korstna läbiviik on roostevabast terasest.

Kogu telk koos raamiga mahub kotti suurusega 60x30x30 cm, kaal 5kg, värvus valge-hall mesilaskärje muster. Telgi raam alumiiniumtoru Ø 13 mm, ukseraam alumiiniumtoru Ø 10 mm. Kangas Oxford 240D, veekindel kuni 2000 PU. Telgi laius kasutusasendis on 188×188 cm, kõrgus telgi keskel 190 cm, ülalt kitsenev profiil.

Telksauna paneb kahekesi püsti 15 minutiga, sõltuvalt aastaajast kütab sauna soojaks 15-45 minutiga (optimaalne kasutamiseks välistemperatuuriga kuni -10 C). Telk mahutab mugavalt 3-4 inimest. Telki saab kasutada ka ööbimiseks.

Keriseks on kompektis puuküttega Saunacube keris M.

Saunacube M keris on võimas mitmeotstarbeline ahi, mis toimib nii saunakerise kui ka matkapliidina – tee sauna või süüa kusiganes viibid! Kerisel on klaasuks, mis toob hubase valguse telki ka pimedal ajal. Keris kütab S-suuruses telgi tõhusalt soojaks ka siis, kui väljas on külm. Keris ei vaja kerisekive, kuid soovi korral saab neid kasutada (ei sisaldu komplektis!).

  • Kerise mõõdud on: sügavus 49 cm, laius 27 cm ja kõrgus 51 cm + 15 cm kõrge kivikorv. Toruelemendid 2,33 meetrit. Pakendatult: 27cm x 49 cm x 43 cm.
  • Kerise luuk on kuumakindlast klaasist, leegi soe sära valgustab sauna ja loob meeldiva atmosfääri.
  • Keris on valmistatud vastupidavast roostevabast terasest.
  • Kerise kaal on 12 kg, neist keris 9,5 kg, korsten 2 kg, kivikorv 0,5 kg.
  • Kerisel on integreeritud leeliseveega kollektor, mis ajab niiskuse keema, täpselt nagu kerisekivid teeksid, mistõttu ta toimimiseks kerisekive ei vaja. Ahi on tõhus ka tänu suitsugaaside ringlemisele.

Õige saunaelamuse saab ainult saunalaval! Saunalava tagab, et keha on saunasooja osas optimaalsel kõrgusel. Eriti oluline on see külmal aastaajal, kui maapind paratamatult õhkab külma. Meie saunalava lahendus on just Saunacube telgi jaoks loodud – ta on vastupidav, kokkupandav ja kaasaskantav. Tutvu meie saunalavaga lähemalt SIIN.
Saunalava ei kuulu telksauna komplekti vaid on eraldi soetatav!

Komplekti juurde anname kaasa telksaunale lisa katusekatte (tavahind 125 EUR), mis vähendab soojakadu ja pikendab seeläbi efektiivset kasutusaega külmematel välistemperatuuridel. Toode on musta värvi.