Telksauna Terma Urban ilma keriseta

LAOS

Komplekt sisaldab:

  • 3 väikese aknaga Terma Urban telk
  • vaiad
  • kandekott
  • juhend

Hind: €495.00

(hind sisaldab käibemaksu)

Kirjeldus

Terma Urban telksauna näol on tegemist mugava kaasaskantava saunaga, mida on võimalik hõlpsasti endaga loodusesse kaasa võtta.

Telgil on 3 väikest akent, imetle päikeseloojangut või maastikku, suurepärane võimalus sauna nautida otse keset loodust. Telgi akende küljes on ka suletavad kardinad, mis jätavad vabaduse aknad soovi korral privaatselt sulgeda. Telksauna uks on raamiga, mis teeb selle kasutamise oluliselt mugavamaks. Samuti saab soovi korral ukse sulgeda ka tõmblukuga. Värske õhu pealevoolu tagamiseks on telgi all servas ka kardinaga suletav õhuluuk. Korstna läbiviik on roostevabast terasest, mille saab korstna mitte paigaldamisel ka vajadusel kattega sulgeda.

Kogu telk koos raamiga mahub kotti suurusega 60x30x30 cm, kaal 5kg, värvus valge-hall mesilaskärje mustris. Telgi raam on alumiiniumtoru Ø 13 mm, ukseraam alumiiniumtoru Ø 10 mm. Kangas Oxford 240D, veekindel kuni 2000 PU. Telgi laius kasutusasendis on 188×188 cm, kõrgus telgi keskel 190 cm, ülalt kitsenev profiil.

Komplekt ei sisalda kerist. Sobiva kerise võib valida meie müüdavate keriste valikust.

Telksauna paneb kahekesi püsti 15 minutiga, sõltuvalt aastaajast kütab sauna soojaks 15-45 minutiga (optimaalne kasutamiseks välistemperatuuriga kuni -10 C). Telk mahutab mugavalt 3-4 inimest. Telki saab kasutada ka ööbimiseks.