Telksauna komplekt SAUNACUBE S 

Komplekt sisaldab:

 • Panoraamakende ja katuseakendega telgikomplekt
 • Puuküttega saunakeris M koos standard moodulkorstnaga ja korstna mütsiga
 • Kandekott M kerisele
 • Kokkupandav saunalava 1400 mm
 • Keraamilised kerisekivid

Hind: €1700.00 (tavahind 1788 EUR)

(hind sisaldab käibemaksu)

Kirjeldus

Telksauna näol on tegemist mugava kaasaskantava saunaga, mida on võimalik hõlpsasti endaga loodusesse kaasa võtta. Saunacube S Panorama on 2022 aastal müüki tulnud Saunacube S telgi uuendatud ehitusega versioon.

Saunacube S Panorama telk erineb meie valikus olnud eelkäijatest eelkõige selle poolest, et selle püstitamine on täisautomaatne, see tähendab et raami eraldi kokku panema ei pea – pop-up tüüpi telk on avatav kasutusasendisse kõigest 2 minutiga! See kiiresti püstitatav ja maha võetav telk sobib ideaalselt saunatamiseks, ööbimiseks, kalastamiseks või jahiks.

Saunacube S Panorama telgil on 3 avarat kolmnurkset akent (TPU), mis koos avades moodustavad suurepärase panoraamvaate ümbrusele, samuti tuues päevavalgust telki. Aknaid saab soovi korral komplektis olevate kardinatega sulgeda. Lisaks neile kolmele suurele aknale on olemas ka väike aken, mis on täielikult avatav ja sobib muuhulgas näiteks fotokaamera kasutamiseks vms.

Uuendatud Panorama versioonil on lisaks veel kaks katuseakent (TPU), tuues telki veelgi avarust. Soovi korral saab ka need aknad komplektisolevate kardinatega sulgeda!

Telgil komplekti kuulub: kaks luku ja sääsevõrguga ust; kaks õhuava; roostevabast terasest korstna läbiviik; korstna ava sulgev kardin; 8 maavaia (jäävaiad); 8 pingutusnööri; põrandakate (ühekordne Oxford 210D kangas, kerise koht lukuga avatav) ning tugev kandekott.

Telgi kanga materjal on kolmekihiline: Oxford 420D – soojustuspuuvill 120 g/cm2 – soojust peegeldav hallikas-hõbedane sisekate. Sobiv kasutamiseks ka talviste külmadega, tuulekindel.

Telgi raamiks on tugevdatud 11mm klaasfiibrist vardad.

Telgi mõõdud on avatuna pikkus 180 cm x laius 180 cm x kõrgus 200 cm, kokkupanduna 135 cm × 30 cm × 30 cm. Kaal 17 kg. Telk mahutab 4-6 saunatajat.

Telgi värvus helehall (vt pilte).

Telgi kangas ei ole 100% veekindel – tugevate vihmade korral võib õmblustest mõni tilk läbi tulla. Saunategemist see ei sega. Kui on soov suuremate vihmade ajal sauna teha, siis soovitame meie tootevalikust juurde võtta selleks mõeldud vihmakate.

Keriseks on kompektis võimekas puuküttega Saunacube keris M.

Saunacube M keris on võimas mitmeotstarbeline ahi, mis toimib nii saunakerise kui ka matkapliidina – tee sauna või süüa kusiganes viibid! Kerisel on klaasuks, mis toob hubase valguse telki ka pimedal ajal. Keris kütab S-suuruses telgi tõhusalt soojaks ka siis, kui väljas on külm. Keris ei vaja kerisekive, kuid soovi korral saab neid kasutada (ei sisaldu komplektis!).

 • Kerise mõõdud on: sügavus 49 cm, laius 27 cm ja kõrgus 51 cm + 15 cm kõrge kivikorv. Toruelemendid 2,33 meetrit. Pakendatult: 27cm x 49 cm x 43 cm.
 • Tähelepanu! Komplektis oleva korstna toru elemendi materjali paksus on 0,2 mm RST, selleks et kerise kogukaal oleks kergem ja lihtsam matkale kaasa võtta. Kui aga tegu on tiheda saunatajaga, pikemate ja keskmisest kuumemate saunasessioonide nautlejaga, siis soovitame juurde võtta kuumusele vastupidavamaid, paksemast 0,6 mm RST korstna elemente. Nende hind lisab kerisekomplekti hinnale 72 EUR, soovi korral saab osta ka ühekaupa. Kuna kõige suuremat kuumuskoormust saavad esimesed 2-3 korstna lüli, siis piisab ka kui asendada ainult need, tüki hind 15 EUR.
 • Telksauna komplekti kuulub ka korstna müts.
 • Kerise luuk on kuumakindlast klaasist, leegi soe sära valgustab sauna ja loob meeldiva atmosfääri.
 • Keris on valmistatud vastupidavast roostevabast terasest.
 • Kerise kaal on 12 kg, neist keris 9,5 kg, korsten 2 kg, kivikorv 0,5 kg.
 • Kerisel on integreeritud leeliseveega kollektor, mis ajab niiskuse keema, täpselt nagu kerisekivid teeksid, mistõttu ta toimimiseks kerisekive ei vaja. Ahi on tõhus ka tänu suitsugaaside ringlemisele.
 • Optimaalne kogus kerisekive kerisel kasutamiseks on 8 kg. Käesolevasse telksauna komplekti kuuluvad vastupidavad keraamilised kerisekivid.
 • Telksauna komplekti kuulub ka kerise kandekott.

Õige saunaelamuse saab ainult saunalaval! Saunalava tagab, et keha on saunasooja osas optimaalsel kõrgusel. Eriti oluline on see külmal aastaajal, kui maapind paratamatult õhkab külma. Meie saunalava lahendus on just Saunacube telgi jaoks loodud – ta on vastupidav, kokkupandav ja kaasaskantav.
Käesoleva pakkumisega kuulub 1400 mm kokkupandav lava telksauna komplekti!

Küsimuste korral võtke julgelt ühendust!