SAUNACUBE S telksauna komplekt koos kerisega S

LAOS

Komplekt sisaldab:

  • Panoraamaknaga telk
  • Puuküttega ahi koos veepaagiga
  • Moodulkorsten
  • Kandekotid

Hind: €975.00

(hind sisaldab käibemaksu)

Kirjeldus

Telgikomplekt sisaldab telki, puuküttega kerist, moodulkorstent ning kandekotte.

Saunacube S on uuendusliku disaini ning ehitusega telksaun. Telksauna näol on tegemist mugava kaasaskantava saunaga, mida on võimalik hõlpsasti endaga loodusesse kaasa võtta.

Saunacube S telk erineb meie valikus olnud eelkäijatest eelkõige selle poolest, et selle püstitamine on täisautomaatne, see tähendab et raami eraldi kokku panema ei pea – pop-up tüüpi telk on avatav kasutusasendisse kõigest 2 minutiga! See kiiresti püstitatav ja maha võetav telk sobib ideaalselt saunatamiseks, ööbimiseks, kalastamiseks või jahiks.

Saunacube S telgil on 3 avarat kolmnurkset akent, mis koos avades moodustavad suurepärase panoraamvaate ümbrusele, samuti tuues päevavalgust telki. Aknaid saab soovi korral komplektis olevate kardinatega sulgeda. Lisaks neile kolmele suurele aknale on olemas ka väike aken, mis on täielikult avatav ja sobib muuhulgas näiteks fotokaamera kasutamiseks vms. Telgil on kaks lukuga ust, kaks õhuava ning komplekti kuuluvad veel korstna läbiviik, korstna ava sulgev kardin, maavaiad, pingutusnöörid ning põrandakate (ühekordne Oxford 210D kangas, kerise koht lukuga avatav) ning tugev kandekott.

Telgi kanga materjal on kolmekihiline: Oxford 210D – soojustuspuuvill – Oxford 210D. Sobiv kasutamiseks ka talviste külmadega, tuulekindel.

Telgi mõõdud on avatuna pikkus 180 cm x laius 180 cm x kõrgus 210 cm, kokkupanduna 110 cm × 25 cm × 25 cm. Kaal 11 kg. Telk mahutab 4-6 saunatajat.

Keriseks on kompektis puuküttega Saunacube keris S. Keris on mitmeotstarbeline ning toimib nii saunakerise kui ka matkapliidina – tee sauna või süüa kusiganes viibid! Kerisel on klaasuks, mis toob hubase valguse telki ka pimedal ajal.  Keris kütab S-suuruses telgi tõhusalt soojaks ka siis, kui väljas on külmem (efektiivne saunatamiseks kasutada kuni -10 kraadini). Kerise küljel asuv veeboiler soojendab tõhusalt leili või pesuvett.

Kerise mõõdud on: sügavus 50 cm, laius 27 cm ja kõrgus 47 cm + 15 cm kõrge kivikorv. Toruelemendid 2,33 meetrit. Pakendatult: 53cm x 34 cm x 37 cm. Kerise komplekti kogukaal 17 kg: keris 9,6 kg, moodulkorsten 3 kg, kivikorv 3 kg, veepaak 1,8 kg.

Materjal roostevaba teras.

Kerise komplekt sisaldab veel:

  • 8-liitrine veepaak, laiendab küttekeha 8 cm võrra
  • kaitse-/kuivatusrestid kinnastele ja sokkidele
  • kivikorv (kerisekivid ei ole komplektis)
  • tööriistad kokkupanekuks
  • klaasuks
  • kandekott