Telksaun SAUNACUBE S PANORAMA must

LAOS

Komplekt sisaldab:

  • 3 suletavat küljeakent – lisaks kaks suletavat katuseakent!
  • 1 täiesti avatav komnurkaken + 2 väikest akent õhuringluse jaoks
  • 2 ust koos sääsevõrkudega
  • 3 eri mõõdus korstna läbiviiku 7-11 cm korstnate jaoks
  • telgi põrandakate
  • 8 maavaia (jäävaiad)
  • 8 pingutusnööri
  • kandekott
  • juhend

Hind: €599.00

(hind sisaldab käibemaksu)

Kirjeldus

Telksauna näol on tegemist mugava kaasaskantava saunaga, mida on võimalik hõlpsasti endaga loodusesse kaasa võtta. Saunacube S Panorama on 2022 aastal müüki tulnud Saunacube S telgi uuendatud ehitusega versioon.

Saunacube S Panorama telk erineb meie valikus olnud eelkäijatest eelkõige selle poolest, et selle püstitamine on täisautomaatne, see tähendab et raami eraldi kokku panema ei pea – pop-up tüüpi telk on avatav kasutusasendisse kõigest 2 minutiga! See kiiresti püstitatav ja maha võetav telk sobib ideaalselt saunatamiseks, ööbimiseks, kalastamiseks või jahiks.

Käesoleval Saunacube S Panorama telgil, meie Saunacube S sarja uusimal mudelil, on 3 avarat kolmnurkset akent, mis koos avades moodustavad suurepärase panoraamvaate ümbrusele, samuti tuues päevavalgust telki. Lisaks on telgil veel kaks katuseakent, tuues telki veelgi valgust või öist tähesära. 

Aknaid saab soovi korral komplektis olevate kardinatega sulgeda. Lisaks neile suurtele akendele on olemas ka väike aken, mis on täielikult avatav ja sobib muuhulgas näiteks fotokaamera kasutamiseks vms.

Telgil komplekti kuulub: kaks luku ja sääsevõrguga ust; kaks õhuava; 3 eri mõõdus roostevabast terasest korstna läbiviiku; korstna ava sulgev kardin; 8 maavaia (jäävaiad); 8 pingutusnööri; põrandakate (ühekordne Oxford 210D kangas, kerise koht lukuga avatav) ning tugev kandekott.

Telgi kanga materjal on kolmekihiline: Oxford 420D – tavalisest paksem soojustuspuuvill 120 g/cm2 – patendeeritud soojust peegeldav hallikas-hõbedane sisekate. Sobiv kasutamiseks ka talviste külmadega, tuulekindel. 

Värvus must.

Telgi raamiks on tugevdatud 11 mm klaasfiibrist vardad.

Telgi mõõdud on avatuna pikkus 180 cm x laius 180 cm x kõrgus 200 cm, kokkupanduna 135 cm × 30 cm × 30 cm. Kaal 17 kg. Telk mahutab 4-6 saunatajat.

Tähelepanu!

Telgi kangas ei ole 100% veekindel – tugevate vihmade korral võib õmbluste ümbert niiskeks minna. Saunategemist see ei sega. Kui on soov suuremate vihmade ajal sauna teha nii, et lagi on täiesti kuiv, siis soovitame meie tootevalikust juurde võtta selleks mõeldud vihmakate.

Telksaun ei ole mõeldud paiksena – nagu iga telgi puhul, tuleb arvestada elementide mõju. Pikka aega päikese käes, võib materjali pleegitada; tormituultega ei ole soovitatav ühtegi telki kasutada; talvisel ajal tuleb jälgida, et telgi katusele ei koguneks liigset lume/jää raskust, mis võib konstruktsioone vigastada.

Telgi komplekt ei sisalda kerist! Keriseks sobib väga hästi meie tootevalikust täpselt selle telgi jaoks välja töötatud Saunacube M keris, kuid soovi korral saab telgis kasutada erinevaid keriseid – telgi laes olev korstna läbiviik lubab kasutada 7-11cm diameetriga ahjukorstnaid.

Küsimuste korral võtke julgelt ühendust!